| alexandra290 a întrebat:

Ce parere aveti despre indiferenta intr-o relatie? Multumesc

4 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Nu este binevenit, gandeste-te ca ai vrea sa primesti acelasi rasfat pe care o si dai, dar daca ai oferi, si tu nu primesti nimic! raspunsul meu este, intr-o relatie nu-si are locul indiferenta.

| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca nu exista acea relatie.Asa ca mai bine sa mearga fiecare pe drumul lui pana va gasi persoana potrivita.

| Pyskiss a răspuns:

Pai baiatul/fata o sa creada ca nu`ti pasa de el/ea.E un lucru dureros.

| Foartesecret a răspuns:

Indiferenta intr-o relatie este cel mai urat lucru din lumestraight face cel mai tampit si durerosstraight face