| anonim_4396 a întrebat:

Ce pasare merge cu fundul inapoi?

12 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dar ce pasare ai vazut ca merge cu fundul inainte?

cami
| cami a răspuns:

Pasarea colibrii

cami
| cami a răspuns:

Intrebarea asta e la caterinca? rolling on the floor
F tare frate! ma gandeam eu ca e cv suspect la mijloc laughingwinking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Colibri happy SI zboara, nu merge!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Colibri - zboara si inainte si inapoi.

prfml
| prfml a răspuns:

Toate pasarile.

| Mya a răspuns:

rata?

| csintalan a răspuns:

De mers pe jos cu funduletui inapoi pot toate, cu zburatul este mai greu. Dar pasarea,, colibri,, poate mai poate sa stea si in aer pe loc, dand din aripiaoare.

| alma a răspuns:

Buna tuturor, oameni buni voi nu ati auzit de curiozitati ale naturi? Sigur ca exista o pasare care merge cu "fundul inapoi " este pasarea COLIBRI.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am auzit vreodata de o pasare care zboara cu fundul inapoi, dar, astea sunt minunile naturii, mersi ca mi-ati spus

| pisciutza19 a răspuns:

Melodia mea preferata este Hei tramvai ma binedispune mereu cand o asclt. Oricum sunt o mare iubitoare a muzicii folk si eu si tatal meu.Imi place Mircea Baniciu, Ana(fata lui Mircea baniciu) e o trupaa noua acum Spam am melodii foarte misto si multi multi altii.Cauta pe Youtube trupa spam o sa iti placa melodiile lor.

| necunoscutul a răspuns:

Toate?!