| karolaa a întrebat:

Ce pot face daca parintii mei se cearta si eu vreau sa-i impac?batting eyelashes Dau Fundaa:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunele cum te simti tu atunci cand ii vezi ca se cearta.
O sa lase copilarile astea si o sa incerce sa te protejeze pe tine.

5 răspunsuri:
| miolina a răspuns:

Sa le cumperi un cadou comun, cate unul si acelasi, pentru fiecare, poate asa se vor impaca si sa scrii pe fiecare cuvantul responsabilitate cu litere mari de tipar.

| itscloudyoutside a răspuns:

Nimic. Lasă-i să se ocupe singuri de problemele lor şi să ia deciziile pe care vor ei să le ia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-le ca suni la Protectia Copilului, sa vina sa te ia ca te simti amenintata.

| stelyii a răspuns:

Ei stiu mai bine sa-si rezolve problemele, te as sfatui sa-i lasi pe ei si sa nu te implici in discutiile lor.

| Maddutza96 a răspuns:

Sincer, vreau si eu raspuns la aceasta intrebare.