| mary4567 a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma mai simt urata? am un corp frumos dar simt ca sunt urata din cauza catorva cosuri, baieti vor sa ma intalnesc cu ei, sau sa dau web dar eu refuz la fiecare. Funda pentru cel mai bun si rapid sfat

14 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Din cauza unor cosuri nu inseamna ca esti urata - esti o fata fff frumoasa - daca nu ai fi frumoasa nu te-ar invita baietii in oras - capul sus - esti o fata frumoasa

Răspuns utilizator avertizat
| CristinaKti a răspuns:

Sincera sa fiu si eu am o problema cu cosurile dar nu as avea daca m`as abtine de la seminte in fine nu trebuie sa te supere cosurile indiferent cum ai arata trebuie sa te simti frumoasa pentru ca esti femeie si orice femeie e apreciata pentru ca e femeie nu pentru ca e slaba sau e grasa nu pentru un ten frumos sau urat nu pentru un fund mare sau unul mic n`ai nici un motiv pentru care sa te simti urata dar pentru linistea ta du-te la dermatolog el va stii sigur ce sa-ti recomande apoi du-te acasa si continua sa te bucuri ca esti femeie :*

| papusikatha a răspuns:

Incearca crema FARMACIA o gasesti in toate farmaciile cu laborator propriu si nu e nici scumpa, intre 8-10 lei.

| LollyPoop a răspuns:

Pai poti folosi o crema pentru cosuri sunt siura ca sa iti disparawinking.

| FlorinDiablo a răspuns:

Stai ma linistita cu dermatologii tai da dai dracu ca poate sa te faca si mai rau cu tot felul de solutii. Dale dracu 2 3 cosuri din cauza pubertati crezi ca daca ai 2 3 cosuri nu esti frumoasa

| victtor a răspuns:

Pur si simplu, daca altii iti zic ca esti frumoasa inseamna ca asa estiwinking :*

| yoelidutza a răspuns:

Nu mai fi complexata din cauza cosurilor, fii mai increzatoare in tine si daca e sa te placa cineva te va placea fie ca ai cosuri sau nu, nu ai de ce sa spui ca esti urata ca ai niste cosuri simte-te bine in pielea ta si totul o sa fie ok, iar ca sa scapi de ele ia zynerit de la farmacie e foarte bun, numai bine!

| 地獄に行く a răspuns:

Sincer. tu nu te simti urata.ai nevoie doar sa ti se spuna ca esti frumoasa. am observat asta din cuvintele de mai sus,, am un corp frumos, dar...,,,, ei imi spun, dar.,, e doar ceva psihologic. inceteaza sa-ti doresti sa auzi ca esti frumoasa, pur si simplu nu te mai gandi asa mult la partea asta pentru ca nu e totul.winking

| TyoღMarilynManson a răspuns:

Pai daca ai cosuri nu inseamna ca esti urata stii alea se duc.Si daca tu ii placi pe respectivii dc nu accepti, vezi ce se intampla.Si nu te desconspira, esti frumoasa in felul tau, da? OK.Nu mai zice ca esti urata...am fete in clasa mai uratele si pana si alea au prietenhee heePun pariu ca esti f draguta, Te pupa Theodorawinking

| pTheodora a răspuns:

Uite si eu am cateva cosuri pe fata, si sa fiu sincera si eu cred la fel, dar parerea mea e ca daca baietii iti cer web-ul si vor se se intalneasca cu tine, inseamna ca u esti frumoasa si sa stii ca nu frumuseatea exterioara conteaza ci cea interioara! I hope I help you! Bye... Funda?

| d33nis a răspuns:

Maria, si eu am complexe ca am cosuri sau mai imi apar cosuri, dar nu uita alea sunt trecatoare, sufletul conteazawinking Bafta
P.S: foloseste clearskin sau zineryt

| Angelblack a răspuns:

Ori ce ai face sa nu ti le storci ca daca leai stors apar mai multe din cauza ca storcandul elibereaza o substanta anumita in piele si cresc foarte mult daca vrei sa treaca repede incearca o crema ceva nu stiu eu ca nu-s femeie dar daca vrei sa treaca normal lasale cum sunt fiecare avem o perioada cand ne apar cosuri si aratam ca a 5 a roata de la caruta

| BubuMik a răspuns:

Adreseaza-te medicului dermatolog. Mie mi-a recomandat Zynerit si a fost foarte bun. Acum depinde de tenul fiecaruia happy