| Elena0210 a întrebat:

Ce sa fac sa scap de plictiseala?

Răspuns Câştigător
| Selena a răspuns:

Citeste, iesi in oras, intalneste`te cu prietenii tai, apuca`te de dansuri, joaca`te pe calculator, gateste, uita`te la un film bun, uita`te la doua filme bune!

64 răspunsuri:
| AlexandraALX a răspuns:

Picteaza globulete thinking

| georgerz a răspuns:

Pentru baieti eu personal le recomand arta paci e cu bataie poate suna naspa dar e ocare nu e film

| Ccossmyyn a răspuns:

Descarca muzica si ascult-o

| mileycyrus_4701 a răspuns:

Nu stiu si eu sunt ca naiba de plictisita si treaba estee ca am incercat sa ma joc la un joc care imi placea si am ierdut si asta mai inervat si mai tare

| Conecter a răspuns:

Fa ceva ce iti place tie adica gasesteti un hoby