| aannddrraaiiooaannaa a întrebat:

Ce sa-i fac mamei mele cadou? de ziua ei? nu am niciun bani.help.crying
nu stiu...si luni e ziua ei(14 feb)

10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Pentru un buchet de flori te imprumuti si tot îi faci o mica atentie. Nu uita mama e fiinta cea mai draga de pe pamant.

| Dean1996 a răspuns:

Eu i-am tras niste cd-uri cu muzica artistilor ei favoriti! Iti sugerezi sa faci acelasi lucru.Cauti discografiile cantaretilor ei favoriti si ii faci cadou un DVD cu ei, sau un CD.Eu asa am facut si i-a placut multlaughing.

La multi ani mamei talehappy ^_^

| FunnyLoOVe a răspuns:

Pentru ca nu ai bani ai putea sa ii confectionezi u singura un cadou, gen o inimioara, o scrisoare in care sa ii zici ca este o mama nemaipomenita, sa ii confectionezi o bratara din margeluse...etc:-d

Succes! Sper ca ii va place mamei tale cadoul confectionat de tine...si nu conteaza daca este foarte reusit, conteaza ca i-l-ai facut tu, si ca o iubesti :-x:-d

| Viviluka a răspuns:

Mai fai ceva de mana ta si cel mai urat obiect daca il faci mama ta va aprecia orice ii dai pentru ca te-ai muncit sa il faci.
fai o felicitare sau o rama cu poza voastra asta i-am facut eu tateiwinking

| MeUFO a răspuns:

Bună! Fă curăţenie lună, fă o prăjiturică cu ce aveţi prin casă, scrie-i o scrisorică în care să-i spui cât de mult o iubeşti, cât de mult o preţuieşti pentru ceea ce face pentru tine şi cum ai să o răsplăteşti tu pentru asta ( vei învăţa bine, vei fi cuminte, vei lupta să îţi faci un viitor bun, ca să o ajuţi şi tu pe ea la bătrâneţe). Succes şi la mulţi ani mamei!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ Sper să-ţi placă!

| Alle97 a răspuns:

Buna
daca nu ai bani, imprumuta de la rude cati bani ai nevioe, si cumpara un cadou frumos si elegant care sa intre in pretul imprumutat, si alegerea e de partea tahappy
primesc fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i o prajitura.Sau un tort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti face griji iti voi spune ce sa-i faci :nu iti trebuie bani eu i-am facut un album cu amintiri de cand eram mica si pana azi mamei mele ii place culoarea verde asa ca albumul meu a fost verde tu il poti face cuc culoarea care ii place mamei tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i faci o felicitare sau sa-i compui un cantec.

| Chocolate_1577 a răspuns:

Ii poti da o felicitare facuta de tine, cred ca ar aprecia gestul tau si ii poti scrie ceva frumos in eahappySi la multi ani mamei tale>big grin