| Iulica123 a întrebat:

Ce surpriza i-as putea face mamei mele de ziua ei?:* o iubesc enorm

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cină în oraș.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Un goblen

| Iulica123 explică (pentru mgtow):

Si prin surpriza ma refer la ceva creativ. facut din hartie sau ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-i gatesti ce-i place ei mai mult sau o tragi putin de limba dar sa nu-si dea seama daca spui ca deja la cadou te-ai gandit tongue Dar eu iti zic sa-i dai si un buchet de flori pe langa cadou happy Multa bafta si ai grija ce faci tongue

| Iulica123 explică (pentru anonim_4396):

Cadoul este un flamingo mare intr-un ghivecihappy asta isi doreste happy multumesc de sfat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca-ti iubesti mama.E foarte important sa stie si ea. Spune-i asta.''Cadoul material'' conteaza mai putin.

| MisterSTAG a răspuns:

Un ceas, in caz ca nu are.

| Iulica123 explică (pentru MisterSTAG):

As vrea sa fie o surprizahappy la cadou m-am gandit dejawinking multumesc oricum

| airahaz a răspuns:

Fă o prăjiturică cu ce aveţi prin casă, scrie-i o scrisorică în care să-i spui cât de mult o iubeşti, cât de mult o preţuieşti pentru ceea ce face pentru tine şi cum ai să o răsplăteşti tu pentru asta... Succes şi la mulţi ani mamei!

| Iulica123 explică (pentru airahaz):

Am sa fac un tort :* multumesc :*

| airahaz a răspuns:

Eu ma pricep la origami si puteam face ceva dar.

| Iulica123 explică:

Ma refer la o surpriza pe care sa o fac eu cu mana mea happy