| DianaXoXo a întrebat:

Ce va enerveaza cel mai tare?
pe mine oamenii care ma mint in fata

Răspuns Câştigător
| DorelSudoru a răspuns:

Pe mine tupeisti care o ard smecheri cand sunt mai multi

39 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Rautatea gratuita, prostia si ignoranta.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Aceasta este lumea in care traim, cu bune si rele sa nu uitam ca minciuna -i la putere.

| Razvan a răspuns:

Oamenii cu doua fete.Trebuie sa stii care fata o poarta ca altfel te arzi

| mgtow a răspuns:

Tiganii si curvele

| alessia5158 a răspuns:

Votul dupa deget al parlamentarilor nostri!

| Psihiatra a răspuns:

Pe mine ma deranejeaza foarte rau cand o persoana se uita foarte insistent la mine, in continuu.ma simt ca si cum asi fi miuta, si`mi da impresia ca arat rau.ma deranjeaza vorbele vulgare aruncate pur si simplu, cei ce se cred gigi becali laughing doar pentru ca vreau, cei ce se iau de tine fara niciun motiv, si mai sunt

| Nicoleta a răspuns:

Indiferenta si prostia unora.
De fapt totul porneste de la astea doua

| Anileda a răspuns:

Minciuna si prostia!

| Hombre a răspuns:

Pai e bine asa, macar stii ca te minte, daca ar fi la spate nu ai avea macar habar.

| traficanta a răspuns:

Stiti ce-mi spune mama mereu? ca pe ea niciodata sa n-o facem curva si proasta.Pentru ca ea nu a fost niciodata si nu o sa fie una din astea 2.

Deci asta nu suport.Curvele,prostii,si mincinosiioh go on

| anss23 a răspuns:

Pe mine cel mai tare ma enerveaza utilizatorul @sakura de pe acest site.rolling on the floor

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pe mine cei care isi pun secrete in public.

| Ana a răspuns:

Oamenii fara cei 7 ani de acasa

| daηă a răspuns:

Pe mine cei care nu inteleg odata ce le spui
cei violenti
cei prefacuti

si cand te gandesti cati din astea is straight face

| pwp a răspuns:

Cei care ma barfesc in fata!
nesimtitii!

| Dmonik a răspuns:

Ca sunt o persoana care traieste intr-o societate cu reguli, morala, legi - de toate felurile, inclusiv cele nescrise - si ca nu sunt zână. CLAR!

| Aiicha a răspuns:

Superficialitatea, lingusirea si prefacatoria.

| bfvhjcv a răspuns:

Exact.frate,cand stiu ca au mintit, te mai prostesc si in fata cu:"cum poti sa spui asa ceva, cand eu nu am facut nimic", cu fetele lor de ingerasi. ceva de genu:pisica blanda zgarie rau.
dmn, ce oameni!
fundabig grin?

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Întrebările stupide de pe TPU. Sunt din ce în ce mai populare.

| 인스피릿 a răspuns:

Fitosii si mincinosii.

| All3 a răspuns:

Cei care se cred "jm3kheri". In special baietii(specimene neidentificate) care imi dau palme la fund si incearca sa ma cucereasca cu replici de genul:"pisy" sau "ce buna esti" e oribil sin foarte enervant! trebiua sa pui intrebarea ca acum imi vine sa zbier la ceruride furie!

| raluca0306 a răspuns:

Oamenii fitosi, si cei fara bun simt.straight face

| Chrristina a răspuns:

-mincinosii
-fitosii

| Dangero5 a răspuns:

Cel mai tare ma enerveaza oamenii care profita de alti oameni din toate punctele de vedere!

| SteauaROsie a răspuns:

Aa.
baietii si fetele,
cu mega fite,

in special fetele fitoase, imi vine sa le sar in gatrolling on the floor

si cei care dau un aer de campion,

si el e de fapt
FAKE!

| ChocolateDroid a răspuns:

Persoanele care ma vorbesc pe la spate...
Persoanele care sunt doar pe interes...
Persoanele care au fite...
Persoanele care ma mint...

| Roxiii94 a răspuns:

Oamenii tupesti, fara bun-simt, fitosii, ingamfatii, smecherii [care de fapt sunt niste prosti ] si tiganii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca esti nervoasa mereu.se minte asa cum se respira.

| Aℓida a răspuns:

Cocalarii & pitipoancele & unii profesori [trupa de shock]