| BOOBZen a întrebat:

Ce va enerveaza pe voi cel mai mult?
Pe mine ma enerveaza cand oamenii voteza cu stupid doar fiindca au alte pareri x:

Răspuns Câştigător
| DildăuPaispe a răspuns:

Pe mine fanele obsedate de JB.
Eu nu am nimic cu baiatu', fanele lui ne-au facut sa nu-l suportam.

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Mă enervează nedreptatea.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pe mine mă enervează habotnicii creştinopaţi.

Numai bine.
P.S.: Votul stupid pentru asta a fost şi pus acolo, pentru a exprima dezacordul happy.

| BOOBZen explică:

Mdaa,agresor024056,e mai bine sa-ti tii parerile dar culmea ca si pe mine incepea sa ma enerveze pozalaughing, ma rog acum am schimbat-o

| agresor024056 a răspuns:

Pe mine me enerveaza poza ta.Si fanii lu` JB cum spune DulCiKa.