| Ellisa90 a întrebat:

Ceao. Am un prieten foarte bun care mi-a spus ca ma place intr-un final. El e un baiat mai special, in sensul ca nu se da asa la fete cum fac majoritatea. Este mereu alaturi de mine ma ajuta tot timpul, ma incurajeaza cand sunt trista, ma face sa rad. Eu i-am spus odata ca vreau sa fim doar amici si el a inteles si a continuat sa se poarte cu mine ca un adevarat prieten. Ideea e ca am mai facut si eu semne ca l-as place. Voi ce parere aveti de relatia noastra si cum ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru o bucata de vreme o sa fiti ok, dar in timp, va trebuii sa decideti, pentru a baiatul se poate indragostii de tine sau de alta si va trebuii sa aleaga/ decida.

| T0T a răspuns:

Să îi spui că îl placi dacă îl placi și în rest să te porți natural, ce mare lucru?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Sari pe el.

| Aquatinies17 a răspuns:

Paii. daca-ti place baiatul petrece si mai mult timp cu el. Vorbeste cu el, apropie-te si la propiu si la figurat. Fa-l sa isi dea seama ca-l placi. Si vezi cum decurge situatia. Daca vrei da-mi un mesaj si o sa incerc sa iti mai dau un sfat :*