| jumbobadboy a întrebat:

Ceau TPU; am nevoie de ajutorul vostru, sunt cavaler de onoare la o nunta si am de tinut un discurs; dati-mi niste exemple de discursuri; m-ar ajuta enorm; eu m-am gandit la un discurs; dar vreau si parerea altora.
Ofer funda si vot celui mai bun discurs!

Răspuns Câştigător
| alezander12 a răspuns:

Acesta zi infloritoare ne-a aratat tuturor ce este dragostea adevarata! Aceasta zi a legat soarta a doi tineri care au trecut prin greutatzi, prin bucurii si piedici puse in fata lor de catre soarta! dragi miri ma bucura faptul ca va sunt martorul acestui eveniment ce va marcat viata! va urez ca la aniversarea nuntii de platina sa fiti la fel de fericiti!(POTI INCLUDE CHEAR CUVINTELE "Thelegend1997")nu vreau sa taraganesc mult discursul nu ati venit aici sa ma vedeti doar pe mine(VA FI MAI AMUZANT ASA).Va urez sa fiti biciuti de fericire, chinuiti de sanatate si plouati cu bani. felicitari.mai trebuie de inclus ceva pe aici si va iesi bine cred. funditabig grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat timp cat nu cunosc aspecte din viata mirilor nu am ce sa-ti scriu mai omule, in acel discurs se aduce aminte si la unele faze hazlii intamplate in viata lor dar si la alte intamplari care au trecut amandoi prin ele, poate ti-am dat o ideewinking

| Anaad a răspuns:

'Iubiti miri, dragi prieteni, stimati invitati..Stralucirea zilei de azi este cu siguranta fara precedent. Aceasta, pentru ca am avut ragazul sa contemplez acest cuplu minunat. Am citit in ochii lor un almanah al omului implinit prin cel mai nobil si durabil afect uman: iubirea! O iubire puternica, pura si le dorim noi-eterna! Azi, mana in mana pornesc pe drumul vietii, degete inclestate unele intr-altele ca sa-si stea pavaza in momente grele, si sa se mangaie duios in clipele sublime de liniste. Vegheati de parintii si de parintii spirituali, inconjurati mereu de prieteni, si mai ales cu multa credinta si speranta, sa va binecuvanteze Dumnezeu in aceasta zi si in fiecare zi a trecerii voastre prin lumina! Multi ani traiasca! " *Eventual poti imbina mai multe idei ce iti plac intr-un discurs happy. Bafta!

| TheLegend1997 a răspuns:

Pai poti sa spui ca esti incantat, ii feliciti, le doresti ce o fii. ceva romantic pe acolo. nu trebuie sa fie prea lung sa nu plictisesti invitatii ca nu au venit sa te vada pe tine laughing

| purplepanther a răspuns:

Dragi miri, sunt dea dreptul flatat ca mati ales sa va fiu cavaler de onoare in cea mai speciala zi avietii voastre vreau ca aceasta zi sa va ramana adanc amprentat in minte cu bune si cu rele sa va amintiti cat de mult va iubiti in vreme de necaz si sa nu uitati de cei din jur care va iubesc si va vor tot cei mai bun.Nu vreau sa va spun povesti si basme ci doar sa va iubiti la bine si la greu prin incercari si greutati dar si prin bucurii. Sa va multumiti cu ce aveti si sa traiti in dragoste si armonie si nimic nu o sa va desparta.