| Sergiulikboy a întrebat:

Cel mai bun prieten al meu de fapt este fata...
Astazi dupa o cearta apriga cu prietenul acesteia a iesit cu el afara dupa ce i-a aruncat vorbe grele gen " dte-n cancer" am incercat sa-i spun ca nu e bine ce face dar nu m-a ascultat si din aceasta cauza ne-am certat.
As dori niste statusuri!
Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| iulia_3388 a răspuns:

Mai bine te-ai duce sa vb cu ea fata in fata dar daca u vrei statusuri uite...
*un prieten adevarat crede in tine atunci cand u ai renuntat sa mai speri
*don't love&cry,
***&smilelaughing
*Friends are forever. Boys are whatever.
*Daca ai fi putut citi in sufletul meu, nu ne-am fi certat niciodata…

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Lasa statusurile oh go on

poate nici nu ti le citeste? merita sa pui statusuri in loc sa vb cu o persoana in fata?

las-o sa se linisteasca. iti dai seama ca era si nervoasa daca s-a certat cu prietenul ei si nu si-a dat seama ca aveai dreptate

poate maine o sa-i treaca si o sa vb din nou happy

| BlueHusky a răspuns:

Staus is lame... go pro vorbeste cu prietena ta. Good luck.