| ciufuliciiii a întrebat:

Cel mai dor imi este de...(completati voi)

Răspuns Câştigător
| ralucutza12345 a răspuns:

Copilarie.

16 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Tudor.

| stejara2 a răspuns:

De anii copilariei, cand in inocenta mea, credeam ca mereu va fi bine, cand nu stiam de furtunile ce vor urma!
De linistea si siguranta pe care doar inocenta ti-o poate da.

| mihaelaa18 a răspuns:

Fostul meu prieten de care m-am despartit recentsad

| Ditto a răspuns:

Iepurasul pusof pe care-l ai la profil.e asa dragalasbig grin imi este dor de elbig grin

| blueangel99 a răspuns:

Cel mai dor îmi este de vremurile bune, de amintirile de demult, care şi acum mai umblă non stop prin capul meu şi îmi dau o senzaţie... nici nu ştiu dacă mă bucur sau mă simt rău.

Numai bine!

| carmen13 a răspuns:

Copilarie...cand nu aveam griji si imi doream sa cresc mare mai repede

| Romanian a răspuns:

Dreptate si adevar.Amin!

| AlexCrb a răspuns:

Un splif.

| beki13 a răspuns:

Noi doi si amintirile noastre.

| Vichtory a răspuns:

Zapada(

| iulikka a răspuns:

El

| JnY a răspuns:

Locul de unde am pornit cu totii...

| justagirl1 a răspuns:

De el sad

| ada_8825 a răspuns:

Tata