| MaeRiAh a întrebat:

Ceva filmeu faine da de alea amuzate care sa se poata uita si copiii mai mici de 12 ani nu ca as avea varsta mai mica de 12 ani ca ceva cen enchanted

Răspuns Câştigător
| delonia a răspuns:

Pai Ella Enchanted, Prince and me(1, 2,3, 4),A cinderella story,Another cinderella story, Her best move, Princess Diaries, Starstruck si cam atat imi amintesc-cauta-le pe cinemagia si vezi si trailerele

2 răspunsuri:
| moxu1991 a răspuns:

Ok.cred ca ai 12 ani si jumatate.am citit toate intrebarile tale si majoritatea sunt de genul "care sunt desenele voastre preferate" sau care e culoarea preferata sau chestii dastea.nu inteleg de ce iti e rusine sa spui cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat