| mihail2003 a întrebat:

Cind esti intr-o relatie, lucruri ce nu trebuie s-a facut sa dai gresi

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil sa nu scrii in halu asta ca sa fie si fiinta cealalta capabila sa inteleaga ce spui

| RAY a răspuns:

Hai gata, gata cu mata ca destul ca te am pe tine

| Hammurabi a răspuns:

Când într-o relație, ce nu s-a făcut lucruri care s-ar putea că strică dacă numai greșești și chiar dacă atunci recunoști, este pentru că încrederea să înțelegi că cel mai important, că dacă nu...

| Plato a răspuns:

Pe ce sa apas pentru limba română?

| Vvistula a răspuns:

Inlatura orgoliul si relatia va fi fantastica.

| Subsemnatul123 a răspuns:

N-am fost niciodata intr-o relatie dar observ ca un lucru pe care sigur nu este sa-l faci este sa pui prea multe sentimente si incredere in partenerul si relatia voastra. Asta o sa faca foarte posibila despartire mult mai usoara. Indiferenta chiar e buna la ceva.

| bbnnmm a răspuns:

Tu trebuie să simți ce e bine și ce nu e bine să faci, ce trebuie să faci și ce nu trebuie. Faci ceea ce simți și te comporți cum simți. Într-o relație, trebuie să poți să te simți în largul tău, să poți fi tu, cu defecte și cu calități. Nu să îți trebuiască să îți spună cineva: "Nu face aia", "Nu face așa", "Trebuie să faci altcumva". Trebuie să simți tu.