| Andram220812 a întrebat:

Cum să o faci pe mama ta să te ierte după ce ai greșit

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti ceri iertare.

| dullcat a răspuns:

Depinde de greseala.Iertarea vine odata cu timpul, pe masura ce trece supararea.Este ceva grav? Nu cred. Daca e ceva minor pun pariu ca dupa cateva ore a si uitat, asa sunt mamele, in realitate nu pot sta suparate prea mult timp pe copii, chiar daca nu o arata. laughing

| VoidEternal a răspuns:

Nu o faci pe ea.

Incepi tu sa te porți mai bine.

| ioana748 a răspuns:

Sa o rogi sa te ierte si sa i promiti ca vei tine cont de ea data viitoare.
Insa este vaga intrebarea, daca erau detalii, cu siguranță ai fi primit un ajutor mai aprofundat.

| Standt a răspuns:

Nici sa nu incerci! Platesti greseala. Si apoi faci tot posibilul sa nu mai gresesti niciodata. Nici cu asta repetata, nici cu alta.

| Sportacus123 a răspuns:

Oferindu-i un sex de calitate.

| Mindfulness a răspuns:

De regulă prin fapte nu vorbe.

| Justasimplequestion a răspuns:

Ii canti impodobeste mama bradul si daca nu merge ii zici lasa ca l impodobesc eu de data asta

| JohnnydeFeer a răspuns:

Ii demonstrezi ca ai inteles greseala si nu o mai repeti.