| AnnaAnnne a întrebat:

Cine are frati/ surori sin nu se intelege cu ei/ ele?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am un var cu care nu ma inteleg bine si altul care e de treaba dar barfeste pe la spate... nici neamurile nu prea sun de incredere.

| Holocaust a răspuns:

Eu.Am un frate mai mic stresant.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Si eu am un frate doar de la tata care din pacate nu l-am vazut niciodata in realitate.

| wolder a răspuns:

Eu am un frate mai mic doar ca oricat ma enerveaza tot il iubesc ca e fratele meu si trecem peste grele impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am frate dar daca pui si o intrebare gen " Ce animale de companie aveti? " as putea sa-l inscriu si pe el pe langa pisica.

| wforweirdo a răspuns:

Eu.

| TashaUhm a răspuns:

Eu`! un frate mai mic.
laughing)

| YumiSukinanda a răspuns:

Eu un frate

| diamantany a răspuns:

Buna eu am 3 surori cu una nici cum nu ma inteleg ea se linguseste langa mine dar noi nu neam inteles niciodata doar atunci sunt buna cand o ajut cu ceva dar asta este totusi este soramea, dar nici in apropiati tai nu poti sa ai increderei, in fata sunt ingeri in spate draci.