| Daydream a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa-i spun mamei ca am avut primul sarut? daca da, cum sa-i spun?

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu,este viata ta intima.

| Emilian65 a răspuns:

Daca mama ta este cea mai buna prietena, poti discuta cu ea orice doresti, ca atare poti sa-i spui ca ai avut primul sarut.

| SkyPilot a răspuns:

Nu ii spune. Si ai grija sa nu trebuiasca sa ii spui ca vine barza!

| MskDesign a răspuns:

Bineinteles ca trebuie. Daca nu vorbesti de primul sarut, pe viitor, vei avea probleme in a discuta despre viata sexuala si probleme care apar.Usor,usor veti construi o relatie de prietene intre tine si mama ta.

| grab a răspuns:

Da, spune-i. o sa zambeasca apoi o sa se gandeasca cat va mai trece pana ii spui ca ai devenit femeie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, nu stiu ce sa zic. Sa te duci la mama ta si sa-i zici: "Mama, mama, tocmai am avut primul sarut" ar fi un pic ciudat. Eu zic sa nu-i zici tu direct, in schimb daca te intreaba nu vad de ce nu i-ai povesti.
Pa, pa.

| NameHarris a răspuns:

Ea ti-a spus cand a avut primul sarutlaughing?

| Nonameagain a răspuns:

Da, ar trebui sa-i spui. Ea te va sfatui pentru viitor.
Cum sa-i spui? Hmmm, in functie de virsta... Dar ma tem ca esti prea mica din moment ce ne intrebi pe noi asa ceva. Seara, la tine in camera, doar voi doua.

| djlukass a răspuns:

Te duci la mama ta si ii zici. Mama mama vreau sa iti zic ca mi-am inceput viata sexuala si cred ca am imbulinato si am luat o boala venerica. Ea in momentul acela va cadea pe spate clar iar dupa aia vii cu replica : Glumeam tocmai am avut primul sarut doar voiam sa iti spun ca exista si alte lucruri mai rele in viata decat un banal sarut.

| CookieStar a răspuns:

Nu îi spune neapărat.

| McGog a răspuns:

Recomandat ar fi sa tii pentru tine acest lucru... pe viitor cand va avea de banuit este si te va intreba abia atunci vei discuta de spre asta. pana atunci sa nu cumva sa iti incepi viata sexuala fara stirea dansei. inainte de a face asta ar fi bine sa te consulti cu dansa sau cu o foarte buna prietena mai mare care a avut deja o astfel de experienta. Bafta

| Brotacel12 a răspuns:

Nu ii spune, e mai bine sa nu stie

| FlorinelG a răspuns:

Pentru un sarut nu trebuie sa-i zici. doar nu ai facut sex