| Lora1 a întrebat:

Hey am 15 am avut un iubit la varsta de 12 ani (primul iubit) si de atunci nu am mai avut. Credeti ca ar trebui sa am un iubit? Credeti ca ar trebui ca e tarziu ca nu am dat primul sarut? Voi la cati ani ati dat prmul sarut?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 12 ani am agatat una cu sarut inclus si era cat pe ce sa o facem dar n-am vrut - acum simt ca imi pare rau si asta e, viata trecatoare in fine, macar nu am fost asa prost sa imi pierd virginitatea asa repede, tu mai rabda putin si o sa scapi de singuratate.

| Dariusuu a răspuns:

Buna.

Pai tu ce crezi? Ar trebui sa ai?

Nui destul sa vrei, trebuie sa si ai.

Si in legatura cu sarutul, ai doar 15 ani ce naiba. Don't worry.

p.s Nu incerca sa faci pe plac nimanui.

| TashaUhm a răspuns:

Poti avea un iubit atunci cand esti pregatita. Nu conteaza ce zic altii! Doar nu o sa stai cu cineva de gura lumii.

| DianaIsHere123 a răspuns:

Ai toti anii inainte..nu trebuie sa te grabesti..atunci cand simti fa-o!

| Flaviia16 a răspuns:

Nu,nu ar trebui sa ai un iubit pana nu simti ca vrei asta si pana nu-ti place un baiat! Eu primul sarut l-am avut la 11 ani. Nu e tarziu, normal asta e varsta pentru asa ceva 15-17 ani happy ca unele incep sa face si alte chestii mult mai repede oh go on n-are rost! Tu trebuie sa-ti vezi de viata ta. O sa cresti si o sa iti faca curte o gramada de baieti si n-ai sa stii cum sa mai scapi de ei laughing) bucurate de copilarie :* la baietii in pace ca ai o veata in treaga la dispozitie sa te saturi de ei!

| FrumushikaTa14 a răspuns:

Pai daca n-ai simtit sa ai un iubit asta e si apropo nu e asa de tarziu sa ai primul sarut.