| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Credeti ca ati fi in stare sa renuntati la tot pentru persoana iubita asa ca in Kiss [Because I'm A Girl] http://www.youtube.com/watch?v=Hhm4USUe3ng&feature=relat ed?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se vede ca cine nu e in stare sa faca un sacrificiu pentru persoana iubita inseamna ca nu ii pasa deloc de respectiva doar daca e iubire adevarata si-ar da si viata pentru ea. Criza spune totul si lumea rea Nu. Eu as face ce as putea ca sa ii fie ei bine chiar daca imi taie si picioarele.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu, sorry dar eu ma iubesc foarte mult!

| NickiMinaj a răspuns:

Nu as renunta la nimic pentru nimeni... happy

| didiDia a răspuns:

Probabil ca da, in cazul in care el ar fi un om cu adevarat deosebit.