| Andreea_Brandus_1995 a întrebat:

Credeti ca daca un barbat si-a lovit femeia o data, va mai face asta si a doua oara si a treia si asa mai departe?

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Desigur.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, cu siguranta o va mai lovii, poate chiar mai rau decat prima oara.
Un om violent, nu se va schimba niciodata, asta este in sangele si firea lui.
Daca dai peste o asemenea persona, fugiiii!

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric DA, o va mai face din ce in ce mai des.
Violenta este in sangele lui si daca nu se poate stapanii si nici schimba, pentru ca acesta ii este caracterul!

| Mosotti a răspuns:

Bineinteles ca va mai repeta treaba chiar daca se jura ca nu.

Deci femeia aia sa-l lase cat mai repede si daca poate, sa-i dea o corectie dura ca sa si plateasca pentru ce a facut. Daca nu poate singura, sa se ocupe niste baieti de el dar serios.
Ca asa se face.

Nu e bine sa fie lasat asa, ca asa va face rau si altor femei.
Stiu cazuri cand respectivu a fost bagat in spital si nu s-a aflat care au fost faptasii, si dupa aia ii era frica si de umbra lui, era gigea de om, n-a mai dat in nici o femeie. Asa merita astia.

| Freya1 a răspuns:

Mai mult ca sigur.E doar o chestiune de timp.

| anonimg a răspuns:

Inceputul este mai greu. Dupa aceea lucrul va fi facut cu mai multa lejeritate.
Este mai buna singuratatea de la inceput, decat violenta.

| SilentRain a răspuns:

Da,asta e începtul

| OldSoul a răspuns:

Exact!

| Lioana a răspuns:

"Lupul isi schimba parul dar naravul ba. " Daca a facut-o o data inseamna ca e capabil sa o faca deci o poate face oricand din nou.

| Apokales a răspuns:

Nu pentru ca ii este rusine. Normal ca poate s-o faca din nou, zici ca i-ar fi frica.

| wildthing a răspuns:

Da, fara indoiala!

| Invictusman a răspuns:

Da, dar nu e o regula.

| aumih16 a răspuns:

Pai cam da! e obisnuinta din pacate!

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

El ar trebui să fie bătut.De ce a ales-o dacă nu îi e pe plac tot ceea ce este și tot ceea ce face ea? A ales-o doar pentru sex și să-i fie menajeră, iar când ea nu îi mai satisface poftele el o transformă în sacul lui de box.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fostu meu m-a lovit o data, apoi a doua oara.Pana la urma l-am trimis la animala de ma-sa care l-a crescut asa prost. Mai era si arogant si infidel. Ce mai, un zero barat.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Categoric

| badpanda a răspuns:

La inceput doar a testat terenul.
Dupa aceea da la sigur.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

El o sa aibă impresia ca dacă a fost iertat o data, o sa fie tot timpul. Asa ca episodul se va repeta. Ba chiar se poate înrăutăți.

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Cel care lovește o femeie nu este bărbat. Este cel mult un catâr tâmpit cu pretenții de bărbat.
Da, o va lovi iar, cu prima ocazie.

| LittlePoppy a răspuns:

Daca a "scapat" prima palma, fii sigura ca urmatoarele vor veni cu usurinta. Indiferent ce comenteaza aici barbatii.

| Monst a răspuns:

Da odata ce a facut acest gest o va mai face si data viitoare fiindca este un om fara caracter.