| GAV a întrebat:

Credeti ca pot cureri vreo fata cu poezia asta? Totl trece si dispare Este totul trecator Iar pe mine ma cuprinde Un dor mare mare dor Bate ceasul inserari E un ceas sentimental Si te rog nu da uitarii Ce scrie pe vertical

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Eminescu plange in mormant!

| XDarkAngel a răspuns:

Ai scris gresit primul cuvant rolling on the floor

| maissner a răspuns:

E draguta...un "te iubesc"inglobat intr'o poezie. Nu pot zice ca o poti cucerii cu o poezie, dar oricum probabil o sa conteze si poezia ta, care e realtiv reusita.Barfta :*

| Irinaa16 a răspuns:

Mie una.nu`mi inspira nimic laughing)straight face Mai bine ai scrie una pentru "Acea" fata pe care o doresti so impresionezi...si fa si tu ceva cu rima laughing)

| addi90 a răspuns:

Si... poezia care e?:d

| rasplatitacupuncte a răspuns:

Stii nu te uita la ei cuceresteo cu inima si cu sufletul stiu ce e asta