| croissant a întrebat:

Fostul imi tot scrie pe wapp si am inceput sa discutam. La un moment dat mi-a cerut poze cu mine si eu am refuzat. L-am intrebat prieteneste cum mai sta pe plan sentimental. Credeti ca nu trebuia sa il intreb?

Răspuns Câştigător
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Si ce ti a raspuns?
Pe bune acum nu vreau sa fiu rautacioasa dar mai in toate intrebarile puse de tine in trecut sunt numai despre fostul chiar nu poti trece peste? E clar ca daca voia ceva cu tine pana acum erati impreuna... din nou.

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Plus ca am uitat sa precizez si pe mine ma cauta fostul si nu i-am dat nici un gram de atentie... cand a avut o n a stiut s o pretuiasca si acum ce vrea?
Viata merge inainte nu inapoi

| croissant explică (pentru BuBBlesykeSs):

Am stersul mesajul, inca nu l-a citit! Mersi pentru raspuns

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru croissant):

Daca era interesat de tine iti citea in 2 secunde mesajul plus multe alte chestii... nu mai fi asa naiva ca asta ii este si intentia sa te bage in seama si sa vada daca mai esti "in limba "dupa el si sa poata in continuare sa se joace cu tine.
Lasa l, dai block stiu ca iti este greu, lasa timpul sa treaca daca nu esti pregatita de o alta relatie si o sa ti revii.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce m-ai tii legatura cu un "fost"?
Asa ceva nu se face, pentru ca relatie fericita si viitor nu pot exista, acum fiind interes diferit la mijloc, de razbunare, in principiu.

| Ely1234567 a răspuns:

Dacă mai simți ceva pentru el spune-i ce simți...

| mâța06 a răspuns:

E ok să îl întrebi asta, și eu îl întreb pe fostul cum îi merge pe plan sentimental