| alexandra15 a întrebat:

Credeti ca rabdarea te face fericit sau in timp te face sa ajungi la ea?

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Da te face sa ajungi la ea pentru ca aproape toate fetele nu o fac din prima happy

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cele doua notiuni nu se prea leaga.Ca sa fii fericit trebuie sa te realizezi in plan profesional si in plan familial.Pentru aceasta rabdarea nu este suficienta.Este nevoie de actiune, de persevernta, de inteligenta si imaginatie. Mira

April
| April a răspuns:

Nu stiu cat de fericit te poate face rabdarea dar intelept sigur te face.Stii cum se spune":Cu rabdarea treci si marea!"

| bunica a răspuns:

Nu stiu cata rabdare-ti trebuie sa ajungi la fericire dar cu prea multa cred ca vei trece pe langa fericire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mai mult decat rabdare trebuie sa ai incredere...si sa nu uitzi niciodata ceea ce iti doresti si tu insutzi sa faci ceva! Alexandra