| florentina26luca a întrebat:

Credeti in Dumnezeu? Face parte din viata vostra? Va astept cu drag aici:http://dumnezeuneiubeste.forumgratuit.ro/forum

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe Dumnezeu îl port în suflet și niciodată nu am să mă lapăd de El!
Pa, pa.

| Daria a răspuns:

Sigur ca, cred in Dumnezeu. El fac partea din viata mea, chiar m-a ajutat de multe ori ii multumesc ptr.asta.love struck

| daniela_9291 a răspuns:

Nu inteleg cine a dat "stupid"vreau sa zic ca Dumnezeu poate ce vrea... Dumnezeu ma ajuta, imi ia ceva si imi da altceva mult mai frumos, ma ajuta intotdeauna si uneri cred ca nu merit nimic din ceea ce imi daruieste...