| Artemisia a întrebat:

Cu cine va petreceti sarbatorile, cu colegii sau familia?

33 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întotdeauna cu familia, cu colegii în timpul anului.
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Petrec sarbatorile cu familia.

| Daria a răspuns:

La ce colegi am, nici in pauze nu stau cu ei, dapoi sa-mi petrec sarbatorile cu ei, Doamne ferestelaughing
Intotdeauna cu familia, e cea mai importanta pentru minelove struck
Imi iubesc enorm familia si cea mai buna prietenalove struck
Nu e nimic mai frumos in seara de Craciun decat sa simti dragostea si caldura sufleteasca, pe care clar, doar familia ti-o poate da.

| Mihaela a răspuns:

Familia.

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi petrec ca de fiecare data cu familia.Sarbatorile petrecute in familie sunt superbe si cred ca asa ar trebui petrecute de toti.Este un rai, este caldura, este afectiune si te simti implinit.

| Alynutzaaa a răspuns:

De Craciun stau impreuna cu familia la masa, mergem la biserica love struck si seara ies cu prietenii!

Iar revelionul cu prietenii dar o sa`mi sun parintii sa le spun un " La multi ani! "

| Ana a răspuns:

Cu familia

| Michidutsa a răspuns:

Cu familia si prietenul meu.

| pwp a răspuns:

Pai craciunu cu bunicii si tata
revelionu acasa la o prietena

| Andreea_5313 a răspuns:

Cu familia bineinteles, altfel n-ar mai fi Craciunhappynici Revelion.

| βÚβÚ a răspuns:

Salut!

M-am impartit in doua tabere, Craciunul cu familia si Anul nou cu colegii happy Tu?

| pinky_9845 a răspuns:

Pai depinde si de varsta ta...acum la 17 ani nu o sa stai cu mama si cu tata in casa de anul nou...

De Craciun e frumos in familie... dar de Anul Nou cu prieteniilove struck parerea meahee hee

| Thunderstruck a răspuns:

Din pacate, cu familiia

| aиdяaaa●• a răspuns:

Nu m-am hotarat inca.As prefera Craciunul cu familia si Revelionul cu colegii/prietenii. M-am plictisit de petrecerile de Revelion in familie...

| IlegalSmile a răspuns:

Cu familia happy

| EricaxD a răspuns:

Craciunul cu familia iar Revelionul cu prietenii...big grin

| xlmpq a răspuns:

Craciunu cu familia, revelionu cred ca cu colegii nu stiu sigur inca happy

| Sn00pY a răspuns:

Familia ador momentu cand suntem toti stransi la un loc atmosfera e super si mai ales ca nu am tot neamu in mangalia

| Sofia07 a răspuns:

Sarbatorile mi se par niste evenimente speciale asa ca le petrec cu familia. cel mai frumos. Dar revelionul mi`l petrec cu prietenii si colegii.

| AlexandraHristov a răspuns:

Cel mai frumos e sa iti petreci Craciunul cu familia, iar Revelionul cu prietenii de aceeasi varsta, colegii de liceu/scoala/facultate. Distractie maxima!

| diianna a răspuns:

Ambele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`=cu familia:Xnimic nu e mai special ca atmosfera din casa in zilele de sarbatoare:X
miros de cozonac, forfota si agitatia aceea, mirosul bradului, hartii de cadouri in toate partile, imbratisari, caldura sufleteasca si dragoste:Xnici un prieten nu iti poate da asta...parerea meah"D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până la Crăciun stau cu ciudaţii mei colegii... că până la urmă luăm vacanţă pe 22 decembrielaughing... iar Crăciunul îl petrec cu toată familia big grin. Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu familia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu prietenul meu si familia dar el face parte din familie.; x deci FAMILIA clar.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu prieteni mei frate... o sa stau cand mai inbatranesc cu ei laughing

| Iulia8659 a răspuns:

Cu prieteni sau cu familie depinde

| Alynutzza_1477 a răspuns:

Cu sora mea si cu prietenii>:d