| DraPraaHaarp a întrebat:

Hey! cu cine va petreceti sarbatorile?

Cu prietenii/colegii sau familia?

Argumentati.sh va rog daca vreti sa specificati si varstahappy

thx a lot:*

5 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Buna!
Eu imi petrec sarbatorile cu familia si prietenii, deorece e cel mai bine asa, zic eu. Familia imi este alaturi mereu dar nici pe prietenii mei cei mai buni nu-i pot uita.
Varsta: 14

| FanMJJ a răspuns:

In camera mea uitanduma la tv sau stand la pc sau ambele, cu o doza de cola in mana si ceva mancare, 14 ani

| Dèzÿ_3997 a răspuns:

Buna XD,
Eu imi petrec revelionul de vreo 4 ani in coace in Slatina la sora tatalui meu.deci cu familia big grin Dar totusi nu trebuie sa ne uitam prieteni dar din pacate de revelion nu pot fii in oras soo.crying

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Buna draga Yoana. Cel mai bine e sa iti petreci cu familia dar parca te simti fara prieteni, daca te duci sa petreci cu prieteni parca iti lipseste familia. Asa ca mai bine sa fie toti.Am 14 ani si am constientizat asta. Craciun fericit draga Yoana; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca si fanmj la tv si la pc cu o doza de cola si ceva provizi poate ies cu prieteni pe afar!big grin 14 ani