| ioanapantea a întrebat:

Cum as putea sa-l mai alint pe prietenul meu in afara de " iubire, iubitu, soare, bby "?

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy cand vrei sa zici cv cuiva, trebuie sa simti ceva puternic pentruai zice...nu cred ca ii poti zice ceva daca iti zic eu sa ii zici: bombonel, strugurel.etc, cand iubesti si iubirea iti e impartasita, cuvintele iti vin ca pe banda.in intimitate ii poti zice asa cum iti vine la gura, fara sa stii ca acel cuvant ti la zis X-Y.parerea mea.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cel mai bine il alinti "carnacior"!

| Christinne8 a răspuns:

Motanel smug Pisoias laughing) dovlecelrolling on the floor thinking

| zeeeeeex a răspuns:

Gaseste-i un apelativ pe baza numelui lui si va fi cel mai bun!

| Merry24 a răspuns:

Ingeras,pufulet,faraonul meu...dar mai bine intreaba-l pe el sau fa experimente si in functie de reactia lui iti dai seama daca ii place sau nu

| joe2011 a răspuns:

Uby,pisy,bitu

| IM5 a răspuns:

Gogosicalaughing dulceata, puisor laughing printul meu laughing din astea

| TangerineP a răspuns:

Amore,iubi,sweety; D

| adutzazuza a răspuns:

Pai intrebal cum ar vrea si el sa fie alintat... in general baietilor nu prea le place...ai putea sa.i spui " pui, ursulet, iepuras. etc "

| jezebel12 a răspuns:

Poti sa incerci orice apelativ care iti vine in minte. Gen ursulet, inimioara si chestii din astea. Nu ai avea nimic de invatat din asta daca iti spunem noi. Sunt chestii ce vin de la sine si prin asta el va vedea ce crezi cu adevarat despre el.winking
Succes!