| calistru a întrebat:

Cum ati luat bataie de la parinti?

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Unii isi amintesc de nuia,altii de curea sau palma, eu imi amintesc de cuvinte care daca veneau de la parinti ma dureau mai rau decat toate astea la un loc! Nu erau cuvinte jignitoare, ci cuvinte care ma rascoleau, care ma faceau sa reflectez unde am gresit, cat de mult am gresit si in plus, cum as mai putea remedia din greseala.Cred ca asta conteaza cel mai mult, sa reflectezi asupra greselii, sa stii ce se mai poate repara si ce sa nu mai repeti!

| mgtow a răspuns:

Cu cureaua, cu picioarele, pumnii, lingura de lemn, batul de la matura, cu cartea, rigla si facaletul.

| Aleqa a răspuns:

Cu nuiaua din dud x_x

| Trolli a răspuns:

Nu am luat bataie de la parinti.

| ピンク a răspuns:

Cu lingura de lemn laughing

| Dariusuu a răspuns:

Nu am luat.

Pentru asta i apreciez

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Cu scobitoarea.
Pe curând!

| Vix999 a răspuns:

O singura data am luat un atlas in cap...dar nu tare laughing)
Aia a fost singura pornire mai "violenta" a parintilor mei happy
Pe care apropo ii ador

| St3fan3l a răspuns:

Cu toporu.