| anka a întrebat:

Cum catalogati oamenii care se bucura de necazul altora?

Răspuns Câştigător
| As_2479 a răspuns:

Acesti oameni nu se gandesc cum ar fi sa o pateasca ei, dar nici nu au bun simt sa nu rada de ei. Eu ii cataloghez "neseriosi" si fara "bun simt".

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dupa cum spune si Lora nu prea dau dovada de umanitate acele persoane. Unii au ca seva a vietii tocmai acest lucru. Mi se pare de-a dreptul respingator.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Sunt oameni de nimic si extrem de periculosi. Mai degraba as spune ca sunt rebuturi sociale. Fereste-te de ei.

| Razvan a răspuns:

Sunt niste oameni ca toti ceilalti.Se diferentiaza de restul prin faptul ca tind sa fie invidiosi pe succesul altora si li se pare lor ca capra(da e cacofonie, stiu)vecinului e mai breazalaughing

Abh
| Abh a răspuns:

Cine se bucura de necazul altuia e cu siguranta NEFERICIT.

| LuS[z] a răspuns:

Niste oameni fara scrupule, meschini care nu inteleg ca oricand ar putea fi il locul celor de care rad.

| remus a răspuns:

Oamenii fara Dumnezeu.

| anna01 a răspuns:

OAMENI, astia-s oamenii in toata goliciunea lor sufleteasca.

| Sara a răspuns:

CRetini

| Victoria a răspuns:

Niste oameni fara suflet. Numai cel mai josnic om se poate bucura de raul aproapelui sau.

| bogdand a răspuns:

Nenorociti.
Ar trebui sa dispara toti

| ydaa a răspuns:

Aia sunt oameni? dupa parerea mea aia sunt animale a si imi e scarba de animalele acestea daca esti la anangie sunt nepasatori si te ignora sunt scarbita de ei ce daca traiesc printre ei zi de zi eu nu rad de necazul altuia pentru mi-e mila si ma simt nasol pentru puteas fi eu necajitul P. S:nu sunt cei mai de incredere oameni

| Alex_7297 a răspuns:

Îmi fac mie rău, dar îi fac şi vecinului, asta-i important.Nu ştiu cum să le zic.Ar merge nenorociţi...

| l0rre a răspuns:

Fara bun simt...
si stii cum e
Am o vorba de la tata.intr-o zi se intoarce roata

| User a răspuns:

Pai daca necazul lui ar fi in favoarea mea, normal ca m-as bucura.

| Alphawolf a răspuns:

"Putin" bolnavi!

| Sniper a răspuns:

Depinde de caz...

| chrysa99 a răspuns:

Cred ca stapaniti de diavol asa le zice si doamna celor din clasa de la noi care se bucura de necazul altuia

| alin_5728 a răspuns:

Niste fiinte mai rele ca animalele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste,, oameni "invidiosi, fara caracter, urati sufleteste, de ce sa se bucure de raul altuia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oaneni rai egoisti si idioti

| Theodora a răspuns:

Inconstienti si demni de dispret.

| Ingerash Tsacanit a răspuns:

Jigodii