| SentimenteColorate a întrebat:

Cum cumpar ceva depe club peguin

Răspuns Câştigător
| Tiby a răspuns:

Pai nu prea poti sa cumperi prea multe, deoarece pentru 99% din lucruri iti trebuie cont premium... dar acesta costa vreo 6 dolari pe luna...
deci. daca nu ai cont premium nu poti lua mai nimic...
din cauza asta eu m-am lasat de jochappy

sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| Mera a răspuns:

Pai nu poti cumpara decat fundaluri, iar restul lucrurilor pentru nemembri sunt gratis happy

| frunziss a răspuns:

Pentru a cumpara ceva de pe club penguin trebuie sa platesti(cu bani adevarati)... te invat eu ce sa faci mergi la geanta la mama ta ii furi cardul. si donezi pe internet laughing glumesc(sa nu faci asa ceva)

| Mara a răspuns:

La cele mai multe lucruri trebuie sa fii membruhappy

dar mai sunt lucruri pe care le poti cumpara, si care le gasesti la magazin, intr-un catalog din coltul dreapta joshappy

| sergiu_7234 a răspuns:

Trebuie sa fii membru
si tb sa dai 69 de euro ca sa fii membru pe viata(adica cat exista pinguinul)