| Bla1990 a întrebat:

Cum iti dai seama ca nu esti singura fata de care ii place inui baiat...? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Radu921 a răspuns:

Nu poti fi sigura pentru ca poti fi sigura ca ii mai place si de altele, si ce e rau in asta, fii tu insati si timpul va decide. Daca o relatie nu merge nu are rost sa insisti (nici ca fata nici ca baiat). O relatie inchisa e o oportunitate pentru o noua relatie. "The ONE" va aparea si va fi numai al tau, fii sigura de asta.

5 răspunsuri:
| TURCUL0001 a răspuns:

Nu poti sa iti dai seama ce este in mintea unui baiat.

| cataleya a răspuns:

In general baietilor le plac multe fete, dar doar una ii atrage in mod special. Vezi daca se uita la tine cu o privire mai fermecatoarewinking

| bibi001 a răspuns:

Salut. nu stiu daca este vreun raspuns la aceasta intrebare

| mykids a răspuns:

Buna,de obicei cand ne place de mai multe fete noi incercam sa le atragem atentia, prin diferite metode, de obicei stam pe langa ele sau ma rog...chesti din astea insa ai grija ca asta poate fi si dintr-o prietenie foarte stabila. sper ca te-am ajutat

| VℓℓαDutZٱKa a răspuns:

Daca iti zimbeste evident ca te place adica "Zimbetul baiatului e comoara vietii tale " asa cred eu ti-a zimbit e un semn ca ii place de tine cit despre a doua persoana de care spui cine stie poate vrea sa scape de ea?