| Elena0210 a întrebat:

Cum o sa va petreceti sarbatorile de pasti?

10 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Cu familia si prietenii!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In familie impreuna cu copii si nepotii.Suntem doisprezece asa ca ne vom simti foarte bine.

daniela
| daniela a răspuns:

Pai sambata seara vom fi alaturi de prieteni si dupa ce vom veni de la inviere (la biserica la care ne ducem de ceva vreme) vom devora cateva oua rosii cu pasca si drob alaturi de un pahar de vin, duminica e zi de stat in sanul familiei asa ca vom merge la socrii ca in fiecare an, luni e randul nostru sa primim musafiri si uite asa vor trece aceste sarbatori pascale

| DenissaDeea a răspuns:

In familie alaturi de sotul meu si a doua zi pe la rude si o mica plimbare in natura, Paste fericit si tie.

| leluc a răspuns:

In familie, poate o vizita la bunici la tara

| andreutz a răspuns:

Probabil o sa ma uit la filme cu stan si bran...si charlie chaplin...

| sefu01 a răspuns:

Acasa cu familia si cu burta pe carte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In familie.
Tu?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine seara merg la inviere cu familia largita, dupa care mergem toti la sora mai mare si luam masa de paste, cu oua rosii, miel si alte bunatati. Duminica luam masa de pranz la fiul meu toti si apoi odihna si vizite...
Luni, mergem la cabana daca este timp frumos... aperitive, miel la gratar, mici, porc si prajituri. Anul acesta nu vom pleca, vrem sa fim toata familia impreuna.
Paste fericit celor care il sarbatoresc acum si, La multi ani, tuturor Florinelor si Florinilor! :*

| Bianca26bb a răspuns:

Acasa happy. Ca doar nu am facut degeaba curatenie in casa laughing.