| Nunsjfnamgjcmammergenicimacarnumelenuamniciunnume a întrebat:

Cum poți face o fata sa rada? Gen ziceti-mi o gluma sau ceva pentru a o face sa rada rapid

8 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Fiecare are umorul ei si nu ti se pot da sfaturi generale. De exemplu eu pot fi facuta sa rad usor prin alinturi sau autoironie, alta fata se poate simti jignita, etc

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scoate limba și mișcă din urechi.

| Frank51 a răspuns:

Vine de la sine. Daca vrei sa pari amuzant nu faci decat sa fi fals. Fi tu insuti indiferent pe cine vrei sa impresionezi, vrei ca persoana respectiva sa te placa pe tine, nu pe un fals.

| gabicoo a răspuns:

Te lauzi cât de "dotat" ești! Apoi o scoți și o arăți!
hee hee

| Simpatic a răspuns (pentru gabicoo):

O arata dar la webcam si doar dupa ce s-a facut plata in contul de jasminwinking

| wildthing a răspuns:

Eu am facut la un moment dat un cal sa rada si apoi sa planga. Cum? I-am spus ca o am mai mare decat el si a inceput sa rada in hohote...iar apoi i-am aratat-o si a inceput sa planga. happy

| oz_1736 a răspuns:

Îi iei niste fire de par de pe haina si ii spui ca ai o matusa vrajitoare

| gigite a răspuns:

Eu cred ca daca o "gadiliesti" la subtioara, pe nesimtite, asa din fata/spate vezi daca are si viteze... de reactie dupa placul tau.