| brunetika_1414 a întrebat:

Cum sa fac sa imi reiau incarederea in prietene?

Răspuns Câştigător
| rebela a răspuns:

In ziua de azi este mai greu sa ai prieteni adevarati si sa mai ai si incredere, insa le poti pune la incercare.Sunt momente cand prietenele dau dovada de invidie si te pun pe ganduri, dar poate ca in sufletul lor ele chiar au nevoie de cineva.Si daca ti-ai pierdut increderea nu trebuie neaparat sa o ai din nou.Nu le mai spune secretele tale.Doar vorbeste cu ele glumiti intre voi si asa va fi mai bine.Stii doar:INVATA DIN GRESELI CA SA NU LE MAI REPETI A DOUA OARA

4 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Da-le o a doua sansa insa dovedeste-ti ca ai invatat ceva din ce s-a intamplat in trecut. Secretele tale nu le spui nimanui; atunci totul este ok.

| anna01 a răspuns:

E lege sa ai incredre in prietene? Mai bine in tine...

| elamit a răspuns:

Prietenele tale trebuie sa iti recastige incredera acum, dar asta se intampla mai rar, odata ce ai gresit mai si platesti...

| Butsilee a răspuns:

Poi...in primul rand gaseste-ti amici mai intai si dupa aceea prieteni care iti plac tie, adica te intelegi bine cu eihappy Si increderea vine doar atunci cand persoana potrivita isi face aparitiahappy