| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-i spun unei fete te iubesc

34 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Spune-i direct: te plac, te iubesc, te vreau sau ce mai simti tu. Sper ca stii ca exista o diferenta intre ele.
Vai, anonimus, imi dau lacrimile. De gramatica pe care o folosesti. Doua lacuri ce-ti "strapunge" inima? Daca ar veni cineva sa imi spuna ca eu sunt ca doua lacuri ce-i strapunge inima, as lesina de emotii. Pardon, de ras.

| fabiola a răspuns:

Nu e nevoie de cuvinte, fa-o sa simta asta si valoreaza mult mai mult decat un -te iubesc!

| monyk a răspuns:

Buna, pai spune-i direct, un sincer te iubesc, asa e cel mai frumos, sau printr-un sms... un sms frumos prin care sa iti exprimi ceea ce simti, bafta.

| Linda a răspuns:

Vezi de aceea s-au inventat romanele de dragoste, poeziile sa avem de unde ne inspira... Eu cand scriam scrisori de dragoste, niciodata nu incepeam cu acelasi apelativ. Dragostea mea nestinsa - o singura data. Dupa aceea tot altfel.

| daii a răspuns:

Mai bine ii demonstrezi astahappy. Cuvintele zboara repedeoh go on.Mai intai demonstreaza-i si dupa aia ii zici si in cuvinesmug.
Succeshappy.

by daiiwinking

| liliana83 a răspuns:

Cand simti tu ca e timpul potrivit pentru a spune. cu grija si cu atentie. oricum se si vede atunci cat iubesti dar e mai frumos sa spui ceea ce gandesti.happy

| emi a răspuns:

Te iubesc...pe tine ca persoana...femeie...fiinta...
pur si simplu. te iubesc...happy

| Bebitza_3599 a răspuns:

F simplu si usorthinking daca fta iti place nu ai dc sa mai stai ii dubii arata-i sentimentele tale... ftele apreciaza mult cand baiatul face "primul pas" si poate cine stiethinking chiar si ea iti impartaseste sentimentele dar astepta un semn d la tu:*

| AnemonaP a răspuns:

Trebuie sa incepi sa fii elegant foarte dragut cu ea iar dupa aceea sa-i scrii o poezie de dragoste si sa-i spui ca o iubesti asa mai sensibil...

| marsy a răspuns:

foarte simplu. Te uiti la ea.sh ii spui din toata inima. * Te iubesQ*

| DeeaPustoaica a răspuns:

PAI NU TREBUIE SA II SPUI NEAPARAT. Dragostea se simte. Dar daca tu vrei sa ii spui asta, poti incerca" draga mea, nu stiu cum sa iti spun dar... te iubesc. Imi esti draga si te doresc atat de mult". Incearca si tu ceva de genul asta. NU UITA: dragostea nu trebuie spusa. o poti dovedi prin fapte happy succes

| cipri08 a răspuns:

Spune-i direct iti spun din proprie exprerienta... chiar daca te refuza .mai sunt si altele...asa gandesc eu

| nutzu' a răspuns:

Ce frumoasa esti...ca 2 lacuri ce-mi strapunge inima... zimbetul tau imi farmeca lumina interioara... vreau sa ma destinui TE IUBESC...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Romana...sau daca nu intelege, zii in alta limba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te iubesc fah. Acuma hai in scutece. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Explica-i saritura din textile mai bine. O s-o faci mult mai fericita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@anonimus
La o intrebare de-a ta, ti-am recomandat sa pleci si sa nu te mai intorci. Vazandu-ti raspunsul asta, m-am razgandit: ramai cu noi...iti fac si curat in camera daca trebuie. Esti prea talent, mância-ca-ţi. laughing
PS: Copii, trebuie' sa facem neaparat o petitie prin care sa cerem adaugarea unei noi categorii de vot: "By anonimus".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@an9onimus-metaforele nu sunt facute pentru tine.insa asa cum spunea si @bent, ramai printre noi, in ultimul timp multi si-au dat seama ca sunt penibili si ne-au parasit, drept urmare, nu mai avem subiecte sa ne amuzam. te astept data viitoare cu doua oceane de lacrimi care sa-ti brazdeze fata din cauza faptului ca de la seceta, lacurile tale au secat si inima a ramas goala. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita ce inseamna iubire pina nu e pra tirziu amice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te iubesct mai mult decat pe mama dar nu mai mult decat ultimul gramtonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca daca o iubesti spune-i pentru ca nu ai nimic de pierdut, dar asteapta la momentul oportun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te iubesc dar daca nu doresti sa ma vezi fie te las si nu vei mai auzi de mine pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ii spui : as vrea sa-ti spun ceva dar... acum zicea ea: dar ce? si tu ii spui : TE IUBESK laughing si ii ocupi gura cu gura ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine nu-i mai spui ca oricum femeile nu mai inteleg ce e aia iubire si nici la ce foloseste...mai bine ia un buchet de flori si un topor, le pui pe masa... fata mea, ia si alege-ti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai fa jos textila ca vine godzilla laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te plac cu adevarat (asa sa ii spui)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place acea fata dar as vrea sa-i spun ce gadesc si astept momentul potrivit. dar cand e momentul potrivit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Momentul oportun e atunci cand e trista si vrei sa o inveselesti sau atunci cand e foarte bucuroasa si o asemenea veste nu ar puteao supara ce e asa greu de inteles

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti dusi la dinsa o apushi de o buca dai chilotii in jios si fashi o laba sanatoasa ca sa simta ca o iubesti