| octav1998 a întrebat:

Cum sa imi fac si eu prima prietena? am nevoie si eu de niste sfaturi. am 13 ani si incep sa ma simt forever alone. simt ca devin disperat crying

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai doar 13 ani! De ce te grabesti?
Ai tot timpul din lume.

| SmokeyEye a răspuns:

Cred ca trebuie sa astepti. Nu ai nicio prietena, colega, vecina de care sa te simti atras? Incepe cu niste gesturi minore.Invita o fata draguta la o plimbare cu bicicletele sau la o inghetata, si inainte de asta, afla ce preferinte are in materie de muzica, filme, ca sa aveti ce discuta.

| Sebi_Sebi_1996 a răspuns:

Mai asteapta, sunt in aceeasi situatie ca tine, dar n-am ce facesadsadsadsad