| HELLBOY32 a întrebat:

E normal ca la 16 ani sa nu fi avut niciodata o prietena?, pana acum cateva luni, nu a fost o mare problema, dar de la un timp incep sa devin chiar frustrat, in legatura cu asta, am impresia ca o sa raman forever alone, si sunt atatia pusti de 14-15 ani care le schimba ca pe sosete, iar eu din pacate nu am parte de asa ceva, si stiu ca nu va pasa, dar o vorba buna, nu stica happy

19 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu am 35 si nu am avut niciodată pe nimeni.

| LifeIsFine6243 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Si nu te simti foarte foarte naspa? eu am 20 de ani si la fel ca si tine nu am avut pe nimeni si asta ma face foarte trist. Insa daca o sa mai treaca 15 ani fara nicio schimbare nu stiu ce o sa fac lol

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LifeIsFine6243):

Pi da, dar nu am ce face, asta e viata

| HELLBOY32 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Macar nu-s singuru' de p-aici...

| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Stai linistit e ceva normal pana la 18 ani ai timp...

O seară faină

Răspuns utilizator avertizat
| SeeDifference a răspuns:

Daca nu ai gasit-O pana acum nu fa o mare drama din asta. Sunt multi care asteapta pana la 18-20 ani alesul/aleasahappy
Si aia care schimba fetele ca pe sosete nu o sa ajunga vreodata sa aiba o relatie stabila si serioasa.
Adica asta e parerea mea.

| Zerathull a răspuns:

Stai linistit si eu sunt la fel. Poate esti prea mofturos, la fel ca mine.

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Frate eu am 14 ani si nu am avut niciodata o iubita si nu cred ca o sa am una pana undeva la 20-21 de ani e perfect normal. Acei pusti de care zici tu sunt doar niste smecheri fara un viitor in fata ei sunt smecheri acum ca parinti ii tin dar cand parinti nu mai pot sa ii tina oare ce o sa mai faca? Doar asteapta fata potrivita si nu te grabi deloc este o chestei foarte seriosa din viata uni om.

| Walhalla a răspuns:

Eu am 19 și nu am avut niciodată o prietenă...

| Kiddy1998 a răspuns:

Sunt in aceeasi situaite ca si tine dar am 15 ani. Eu sincer incerc sa cunosc mai multe fete prin diferite cunostinte colegi etc... Doar ca eu sunt o fire mai timida dar descurcareata ma descurc sa port un dialog cu o fata si sa o fac sa rada deci incearca sa iesi mai mult in lume asa o sa cunosti mai multe persoane si tot asa vei deveni mai popular si sigur o fata se va indragosti pana la urma nu trebuie sa faci tu ceva anume fi doar tu insuti nu te luat dupa alti, vorba mea FI ORIGINAL happy Sper sa ai noroc si sper sa am si eu. Iti urez multa bafta! happy

| HELLBOY32 explică (pentru Kiddy1998):

Si eu eram, o fire mai timida, acum numai sunt timid, doar ca sunt o fire destul de inchisa, adica ma "deschid" destul de greu in fata cuiva,+ ca de la un timp am devenit anti-social, ca numai am incredere in oameni.Mersi oricum de sfat! big grin

| HELLBOY32 explică:

Strica*

| Camper32 a răspuns:

Mda... alti au 30 de ani si nu are pe nimenea daca vrei daca nu ai note destul de bune punete si inveti majoritatea fetelor le place sa invete nu sa aiba muschi si din din astea la bataie etc. punete sa inveti, iesi afara cu prieteni la un suc etc, faci glume... e usor gaseste una care nu are fite.

| Calauz_Paul_1996 a răspuns:

Trebuie sa te pui bine pe langa o fata care crezi cati place.Sa povestesti cu ea si sa fi tot mai aproape. Ajut-o fa glume ca sa rada. Daca nu esti timid intreab-o una alta SUCCES!

| Setorrs a răspuns:

Tata, nu te speria.E normal totul se intampla la timpul lui. Daca iti faci o prietena ca sa ai una ti o faci degeaba. Trebuie sa ti placa de o fata si ei de tine, sa deveniti prieteni si dupa iubiti. Asteapta, acesta este sfatul meu

| Cleven_Andy_1995 a răspuns:

Frate. Sincer Asteapta daca e nevoie fata potrivita, dar sincer incerca si tu sa pornesti cu o
"rabla" si apoi iti iintri in mana si incepi cu mai multe.