| TheBestForYou a întrebat:

Cum sa-l conving baiat ca nu-mi place de el? Nu stiu de ce crede asta... da ce sa fac, ca nu pot sa-i spun direct ca zice ca nu-i adevarat si etc.Please! Funda, lol!

Răspuns Câştigător
| AmandytaErhan a răspuns:

In primul rand daca cineva te intreaba daca iti place de el nu zi
- nu, doane fereste, deloc...mii rau deja
zi un simplu
glumesti, nu? sau: -dada, mor de dragoste apoi zambeste sa inteleaga ca e gluma (daca negi total inseamna ca il placi dar tii rusine de asta)
2. nu tipa la el cel mai bine e sa nu vb cu el deloc (deloc,deloc) numai ca sa fii politicoasa poti sai dai un,buna'
si tine minte de primul punct: daca te pune cu el in echipa ori chestii de asta nu urla ca nu vrei, poti spune dar un,, mda, ce noroc" si de asemenea arata ca e gluma...in curand si el si toti isi vor da seama ca nu il iubesti

2 răspunsuri:
| Biia_5660 a răspuns:

Buna.
In primul rand. eu cred ca te place. big grin
Daca tie nu iti place de el spune-i : Uite ma. mie imi place de altul big grin... deci cred ca ai inteles gresit big grin
sau poti sa ii spui direct : pfff. nu imi place de tine :d. nu esti potrivit pentru mine big grin
sau
: Auzi mai... chiar nu ai ce face? cum sa imi placa de un idiot ca tine [ Daca il urasti ]
Daca sunteti prieteni ii spui : Farte, imi iubesc iubitul, imi iubesc amantul laughing, dar pe tine nu
Astea le-am incercat si eu
big grin
Deci sper ca te-am ajutat big grin.
Bye :*:*

| barcelonamessi a răspuns:

Spunele parintilor lui.