| CodyForYou a întrebat:

Sal TPU plac o fata si ea a zis ca am sanse cu ea dar cineva nu stiu cine ii zice ca eu ma laud cu ea pe la prieteni si alte chestii, am incercat sa ii explic ca nu e adevarat dar nu ma crede pentru ca zice ca persoana care ii spune ii e persoana de incredere ce imi ziceti sa fac sa o conving ca spun adevarul pentru ca de cand a zis asta sunt trist si nu stiu ce sa fac

3 răspunsuri:
| Buleja_Iasmina_1994 a răspuns:

Demontreazai ca acea persoana care zice ca te lauzi cu ea minte, si mai dovedestei ca tie chiar iti place de eahappy

| idomiralin a răspuns:

De multe ori fetele te supun unui test, iar tu trebuie sa treci testul daca vrei ca ea sa mai fie atrasa de tine. Daca tu iti ceri scuze repetate si incerci sa gasesti argumente sa o convingi sau pari suparat, ea o sa fie respinsa de acest comportament. Trebuie sa fii relaxat si sa nu ai nici o reactie la ceea ce zice ea. Fii increzator, iar ea va intelege ca tu ai dreptate si va fi mult mai atrasa de tine. Daca incerci prin logica sa convingi o fata, sunt slabe sansele sa ajungi la rezultatul dorit. Citeste articolul http://seduceandattract.blogspot.com/......tests.html si vei intelege cum sa rezolvi acest gen de situatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa ii explici ca tu o placu cu adevara si ca nu i'ai face niciodata acest lucrusi daca tine si ea cat de cat la tine te va intelege daca nu las'o asa in alt mod nu ai avea cum sa o faci sa te creada.