| 160luiza a întrebat:

Cum sa scriu o scrisoare pentru o matusa din strainatate care nu am mai vazut-o de mult? va rog cum sa incep, ce sa ii scriu? Va rog raspundeti-mi! Fundahappy

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce relatie este intr e tine si mătusa? Una apropiată sau depărtată? Cîți ani are dînsa? De cît timp nu ai m ai văzut o? Cît de bine o cunosti? În funcție de gradul de rudenie dintre voi două, te poți apuca de o schemă de scrisoare nu? Succes.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga matusa;
Probabil ca te mira faptul ca iti scriu dupa atata vreme, dar sincer mi-e dor de voi. Nu ne-am vazut de mult, si as vrea sa ne revedem cu drag vreodata, daca va fi posibil. Sper din toata inima ca sunteti bine, si astept vesti de la voi.
Poti sa pui si o poza actuala cu tine zambitoare in plic, intrebi din politete si de unchi/veri, etc, bagi si problemele care te framanta mai spre sfarsit, si inchei cam asa:
Cu speranta ca ne vom revedea sanatosi cu toti, cat mai curand, va imbratisez cu drag pe toti, si astept cu nerabdare un mesaj de la voi.
Semnat: luiza cea mototoala, care nici nu stie cum se scrie o scrisoare, mai bine va dadeam like pe faiz.

| Cherilyn a răspuns:

Si din moment ce ai ales aceasta categorie, vrei sa fie una de dragoste si sex? raised eyebrows