| Nousername a întrebat:

Cum sa scriu o scrisoare pentru o vedeta. Adica vreau sa scriu o scrisoare pentru o formatie din strainatate si nu stiu ce sa scriu in ea. Ceva sa iasa in evidenta, nu stiu. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| SkyZ0 a răspuns:

Scrie si tu acolo cat de mult iti place ce-a ce fac tongue funda

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Daca nu stii ce sa scrii, de ce o mai scrii?

| FlashXLight a răspuns:

Scrie mare "! Love You!" Apoi, mai jos, putin mai mic, roaga`i sa-ti trimita ceva inapoi big grinbig grinbig grin Si alte detalii big grinbig grin

| 666_7474 a răspuns:

Nu ne-ai spus despre ce vrei sa scrii in scrisoare, deci nu te pot ajuta prea mult.Totusi o sa incerc, generalizand.Mai ales daca e din strainatate, probabil si celebra, nu cred ca te-ar lua prea in serios.Gandeste-te ca scrisorile pe care ei le primesc, nu sunt citite intai de ei: sunt primite de impresar, sortate si cele cu adevarat importante ajung la membrii trupei.Deci sansele ca ei sa citeasca sunt foarte mici, te vor considera o simpla fana disperata si nimic mai mult.Mai gandeste-te! happy