| AlexandruBotnaru a întrebat:

Cum sarbatoresti ziua indragostitilor? (Cum planifici si cum o sarbatoresti de obicei)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu sarbatoresc. In familia mea este sarbatoare in fiecare zi, in acest sens.
Asta imprumutata, de pe 14, nici nu o recunosc a fi ziua indragostitilor.

| Violleta2022 a răspuns:

Valentin's day este pentru adolescenti, ca oamenii maturi sarbatoresc zilnic dragostea unul pentru celalat.

| CostinAlamariu a răspuns:

Dragobetele? Mai e pana in 24. N-o sarbatorec nicicum pentru ca mi se pare o prostie. Un cuplu ar trebui sa-si sarbatoreasca in fiecare zi iubirea, nu doar la o anumită dată

| doctordragoste123 a răspuns:

Hai sa iti spun 3 situatii in care vor fi diferite persoane maine:
1. "Am sa ies afara cu iubitul meu si imi voi petrece timpul impreuna cu el."
2. "Nu doresc sa fiu deranjat pe motive romantice maine."
3. "Voi iesi la o intalnire cu o domnisoara."