| Anahiteamo a întrebat:

Cum trebuie sa ma imbrac la o intalnire cu un baiat?

10 răspunsuri:
| SarcasticEnchanter a răspuns:

Daca e frig, imbraca-te mai gros; daca e cald si soare imbraca-te mai subtire si in culori deschise;
in rest, la chestiile cu asortatul, etc, te pricepi mai bine ca mine
hee hee

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Elegant dar nu in mod tocilarlaughing

| BAliinuShaa a răspuns:

Hey eu zic sa alegi ceva in care te simti tu bine si cat mai frumoasa.Sa fi cat mai naturala si mai vesela.Sigur ii va place prietenului tau;).
Ai putea sa alegi combinatia de tricouri colorate cu vesta tenesi si pantaloni scurti sau blugi.
Daca nu o rochita frumoasa de vara si niste sandale.
Camsuta cu cizmulite de vara...sau daca intalnirea este la piscina un costumd e baie dragut cun niste slapi si o rochita de plaja:)
Si sa nu uiti de accesorii.
Uite cateva poze :D
http://www.mayra.ro/assets/images/thumb_articol/MODA6/sandale_in.jpg
http://styleshopper.ro/blog/wp-content/uploads/2009/07/cizme2.jpg
http://www.sundayfashion.ro/pictures/panuu-ss09/panuu-tricou-davia-1.jpg
http://www.polyvore.com/......c2l6ZQ.jpg
Sper ca te-am ajutat.
Funda:*?
XoXo

| Andra_3863 a răspuns:

Depinde cam cati ani ai. In orice caz...sa nu fii foarte..."sexy" ca o sa te te considere usoara.happy Ia si tu o fustita de blug, nu foarte scurta si un tricou sau maieu.happy
Intalnire unde? Daca te duce la un meci sa nu iei rochie ca dehh.laughing ceea ce am zis eu... fustita si maieu`/tricoul merg cam la orice.happy
Bafta la intalnire.:*

Am uitat sa zic.happy Nu te machia foarte strident, nu folosi un parfum prea greu si.laughing spala`te pe dinti inainte.laughing vorbesc serios.laughing ca sa nu aibe nici unul dintre voi vreo surpriza.laughing

| Bya` a răspuns:

Din ce stiu eu de la prietenul meu`
Lui ii place sa ma vada in converse [tenesi]
Si mi. a spus ca majoritatea baietilor asta le place
Ai putea sa iti iei niste pantaloni scurti negrii cu un maieu glaben si tenesi [bestiala combinatie] in ziua aceea mi. a spus cu sunt scumpa lui`day dreaming
Sau daca esti mai maricica 13-14-15 ani
daqa ai o fusta din aceea alba lunga cu un maieu torcoaz ar fi pfoaaa bestial:X ps: papuci in picioare
Sfat: Nu lua tocuri. Batutari mari`crying
Experienta!
te.am pupat
sper sa te fi ajutat

| D[:x] a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa te imbraci cu ceva in care sa te simti tu bine( haine comode) dar sa nu fie nici slapi si tricoul cu care stai in casa. Daca acel baiat te iubeste te va placea asa cum esti nu va iubi persoana ta falsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce intrebi tu pe altii un lucru care tine doar de tine? Ai de gand sa urmezi exemplele(mai mult sau mai putin bune) ale altora, cand poti experimenta pe propria piele?winking

| Bianca26bb a răspuns:

Depinde de anotimp si de varsta.

| monela23 a răspuns:

In primul rand trebuie sa vezi ce gen de baiat este sa decoperi lui cei place si asa te poti imbraca dupa placerea lui daca ii place sportiv sau elegent sau amandoua dar ca sa nusi faca o impresie proastra despre tine la prima intalnire te poti imbraca asa cu o pereche de blugi si o camasa un pic de truc nu mult si nu folosi prea mult ruj... ceaw bafta

| Nikoletta_9638 a răspuns:

Te imbaci ca de obicei happy dragut, dar nu foarte popotata si nu pune multe bijuterii-baiatul nu trebuie sa-si dea seama ca te-ai facut frumoasa special pentru intilnirea cu elwinking