| Bubu123loco a întrebat:

Buna:X vreau sa imi ziceti si mie cum trebuie sa ma imbrac la o intalnire cu un baiat super bun:Xsi APP sunt Fata va rog raspundeti mai repede mersi Funda

5 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Nu cred ca trebuia sa specifici ca esti fata.Doar nu erai gay si te intalneai cu un baiat super bun.
In fine, incearca sa te imbraci in ceva in care sa te simti tu bine.Nu hainele il intereseaza pana la urma, nu?

| Stephh a răspuns:

oh go on O pereche de pantaloni scurţi, un tricou/maieu nişte teneşi/balerini..sau o rochiţă cu sandale..vezi tu happy

| bybyshor18 a răspuns:

Cu o pereche de blugi stransi si un maieu dragut si o pereche de sandale cu toc sau platforme :-p

| miruna854 a răspuns:

Buna... Pai ar trebui daca e cald sa porti o fusta cat de scurta si decotata iti permiti de o culoare indrazneata cum ar fi : rosu, negru etc... Pantofi cu platforma sau cu toc fara balerine! Un machiaj care sa se asorteze cu ceea ce vei purta! Ca accesorii cercei tot care sa se asorteze cat de cat, un colier simplu dar sa fie si dragut care sa iasa in evidenta! Succes!

| CapMare a răspuns:

Ia-ti o fusta mini, un maieu frumos si balerini. Funda smug!