| anonim_4396 a întrebat:

Cum treceti peste situatiile penibile?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Incerc sa arat ca nu ma deranjeaza si fac haz de necaz. Stii vorba aia : Se intampla si la case mai mari. Incerc sa schimb subiectul sau pur si simplu arat ca am trecut peste.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Uneori ma abtin sa rad, alteori nu...ma bucur ca nu e nimic grav si oricum nu-mi pasa asa mult ce cred ceilalti.

| irina20 a răspuns:

Faci haz de necaz!

| psihox a răspuns:

Ceri iertare in fata persoanei despre care ai vorbit numai prostii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ah, cu gratia unui elefant! Sunt maestra a gafelor si cand incerc sa repar, garantat gafez mai tare! Tocmai povesteam astazi unei prietene cum l-am descris - cu o mare nuditate - pe mess pe un coleg, numai ca nu am realizat ca de fapt vorbeam chiar cu personajul pe care il descriam... big grin