| Optimus7 a întrebat:

Cum v-ati cunoscut iubitul/a? Cum ati ajuns sa fiti impreuna? Cum a fost sau este relatia?

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Acasă la o cunoştinţă comună.
2. Cunoştinţa comună stătea la 20 de m de facultate şi plecase din oraş. Aşa că am preferat să rămân o noapte acolo ca să mă duc a doua zi la cursuri (şi deci aş fi dormit mai mult). Iar ea a rămas pentru că-i era lene să meargă pân' la cămin. Şi uite-aşa...
3. Foarte ok!

| ELLSSA a răspuns:

1.Ne-am cunoscut intamplator.
2.Si nu credeam vreodata, ca ochii lui fermecatori, ma vor iubi odata.
3. E o relatie stabila/serioasa bazata pe prietenie, respect, incredere si multa multa iubire.

| Alisa a răspuns:

Prin intermediul unei prietene comune. Am vorbit la telefon timp de o saptamana, dupa aia am hotarat sa ne intalnim. Ne-am vazut de cateva ori, dupa care am inceput o relatie. Ne intelegem foarte bine, ne completam unul pe altul. Suntem de 1 an si 3 luni impreuna. love struck

| AikkoxD a răspuns:

Pai. a intrat de doua ori in mine cu skate-ul laughing asa ne-am cunoscut, ne-am placut si bla bla. Suntem impreuna de 9 luni si totul merge excelent! love struck

| Emma a răspuns:

1)Il cunosteam, noi fiind in aceeasi scoala.numai ca nu-mi placea de el
2)Am inceput sa-l plac intr-o seara cand am fost la discotecalaughing. Si de atunci la scoala ne tot tachinam, ne bateam si pe mess ne certam de mama focului, pana intr-o zi cand i-am spus unui prieten ca mi place de el...seara m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna si de atunci :X
3)pai.relatia noastra s-a dezvoltat incet: de la un sarut pe obraz pana la altelebig grin

Mentionez ca suntem de 2 ani impreuna:X

| meera a răspuns:

Pai ne-am intalnit la scoala si ne-am imprietenit el s-a indragostit de mine si eu de el iar el m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el eu am acceptat si atat totul merge super intre noi