| AirănMeidăn a întrebat:

Cum veti fi voi ca parinti?

43 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intransigent dar intelegator, ferm dar si adept al compromisului, iubitor.

| T0T a răspuns:

Nu stiu eu cum voi fi. As face tot posibilul sa fiu un parinte cat mai bun. Si iubitor. Sa il fac pe copil sa poata vorbi cu mine deschis. Poate o sa ma invechesc in gandire, sau poate nu. Oricum am talentul de a intelege oamenii. Cred.

| Doub a răspuns:

Grijulie si iubitoare.

Ps. La multi ani! ^_^

| danay72 a răspuns:

Daca urmez sfaturile biblice, voi fi buna.Pe situl jw.org sunt multe sfaturi practice pentru parinti.

| Wøodenpints a răspuns:

N-o să fiu. Sper.

| CinevaNou a răspuns:

La multi ani!

| AirănMeidăn explică (pentru CinevaNou):

Stai ce de unde...
Mersi mult

| CinevaNou a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Http://www.tpu.ro/lamultiani/
toata lumea stie>:)

| AirănMeidăn explică (pentru CinevaNou):

Oh...

| CinevaNou a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Deci, ce cadou vrei de ziua ta? thinking

| AirănMeidăn explică (pentru CinevaNou):

Inca un tricou cu Iron Maiden, si bineinteles pizza

| Sociopat a răspuns:

Sever si iubitor. Vreau sa cresc un barbat nu un cacacios.

| mont a răspuns:

Daca doamne fereste as avea/voi avea copii probabil as fi un parinte destul de bun si permisiv. Cu siguranta nu l-as bate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mont):

Nici daca te bate el pe tine? laughing

| mont a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca m-ar bate ei pe mine situatia ar fi grava. In primul rand la asta se ajunge deregula tocmai pentru ca au crescut de mici in mediu agresiv. Oricum solutia nu ar fi a raspunde tot cu agresivitate la agresivitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că voi vrea vreodată să am copii.
Oricum, la mulți ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți-am trimis o felicitare cu '''La mulți ani!'' dar trebuie să-ți dau și un cadou, bineînțeles.Nu e prea mult dar...
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mcfenmm5jg1rj6pi1o1_400.gif

Înțelegătoare, iubitoare și grijulie.

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

Aw, cat de dragut. Mersi mult
*hugs back*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de copii mei. bataie si scoala 24/7.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"bataie"-? O_O

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

24/7

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa dai intr-un copil?sad

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa-ti bati si nevasta?laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Prost sa fiu sa ma opresc acolo. ii bat pe toti din bloc sau de pe strada, depinde cat sunt de obosit

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce dragut! ^_^

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Serios acum. habar nu am. nu prea ma omor cu copii, dar peste ani si ani cand o sa am casa mea as vrea sa am 2 copii. plus ca sunt "predestinat" sa am gemeni, deci, 2 si pa.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici mie nu imi plac copiii. Adica imi plac, dar am abia 17 ani si vreau un copil pe la 26-27 de ani. Vreau sa ma bucur de viata.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Ce naiba sa faci la 26. la 50 incolo rolling on the floor sa zica "vai ce frumos, ai venit cu bunica la scoala laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Clar da. Nuuuuu, vreau sa fiu o mama "jmekera". Sa zica " Baaa, tipa aia buna e sor'ta?"rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Doamne. aveam pretentii de la tine laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Offf, offf. Buna la suflet, mai. O mamica buna la suflet.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper ca realizezi ca glumesc, nu?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

"O mamica buna la suflet." la "suflet". aha :)).
Sper ca realizezi ca glumesc, nu? "" da da, pe cuvant de mincinoasa. Stiam eu ca ai ganduri ascunse dar nici in halul asta, cel putin nu inca la varsta asta :)).
abia astepti sa fii mamica sa te duci cu odrasla la scoala imbracata asa

http://s24.postimg.org/9pz7lqvg5/capture_20150219_213055.png

sa fluiere toti baietii dupa tine :)).

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Iooooooi. Nuuu, eu nu ma imbrac asa. Prefer un tricou larg, o pereche de blugi si o pereche de converse. Nu mi-as lua fusta aia oribila si pantofii aia odiosi in veci. I don't want to see

Heii, cum adica varsta asta? Am aproape 18 ani.smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani!
Am eu o banuiala ca o sa fiu unul model, acum nu stiu daca pozitiv sau negativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul cool, deja pe la 11-12 ani le voi cumpara eu bere.

| Krixxus a răspuns:

Probabil aspru, dar intelegator pentru ca si eu sunt copil si stiu sentimentul.
logic, orice parinte trebuie' sa isi puna copilul pe primul plan, dar sa nu ii ofere ideea ca e centrul universului

| Miihaa a răspuns:

Cred ca o sa fiu foarte jucaus cu copilul si o sa ma atasez mult de el si o sa il invat o groaza de lucuri interesante.

| maria14142 a răspuns:

Pai o sa incerc sa fiu mai buna ca parintii mei; chiar daca ei s-au descurcat extraordinar si au avut grija de mine, m-au tolerat, ii apreciez enorm!

| Yoku a răspuns:

Http://bit.ly/1EfCzY9

Uite asa!