| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Cum vi se pare NOname? mie o fata foarte buna pentru. ca ajuta mult oamenii. voua?

12 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

NOname pentru mine este un coleg pe TPU demn de respect. Nu ataca pe nimeni, este draguta si placuta o apreciez foarte mult si sunt bucuros ca se afla printre noi.

Apache
| Apache a răspuns:

La fel

| metehne a răspuns:

Buna!
Eu personal am o parere extraordinar de buna despre NOnamehappy
Ne da mereu raspunsuri folositoare inteligente si in acelasi timp amuzante.Nu raspunde pentru funda ci doar pentru ca ii place sa ajute oameni.Mereu raspunde cu multa bucurie si drag.Chiar si intrebarile ei sunt inteligente sau folositoare.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mie mi se pare ca are un suflet foarte deschis cu cei din jurul nostru, mi se pare ca e unul dintre putinii useri care respecta moto-ul site-ului [Toti Pentru Unu], stie cum sa abordeze lucrurile in orice situatie si e prietena cu oricine. Bravo ei! Este o utilizatoare de nota 10!

| Alien a răspuns:

Sa nu ne lasam complexati de aparente, daca cineva vrea sa ajute de ce o face pe un site ca asta?

| geoox550 a răspuns:

La felsmug.

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

De acord cu tine

| Dior a răspuns:

O fata dragutsssaaa si buna.are un suflet un si nu este artagoasa.
apropo este utilizatorului anului.bravo ei, toata lumea a placut o inclusiv eu!love struck love struck love struck

| NoHaveCryMeOut a răspuns:

Da e fff buna, dar sper sa fie si fana Rihanna tongue

| OnuOnulică a răspuns:

Nu îmi place se bagă peste tot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofata foooarte buna! Am luat asta in vedere si i-am trimis mai demult un mesaj de multumire!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fana a lui noname? poti infiinta un club.ma inscriu de peacuma.