| ioana_4251 a întrebat:

Cunoaste cineva o soacra cu simtul umorului?

7 răspunsuri:
| bobby_7474 a răspuns:

Da! euuuuu! citi ani ai? vb serios, am un baiat de 28 de ani, stam de peste 25 de ani in austria, si-mi doresc o rominca de nora, raspunde-mi te rog

| bobby_7474 a răspuns:

Da! euuuuu ! citi ani ai ? vb serios ,am un baiat de 28 de ani ,stam de peste 25 de ani in austria ,si-mi doresc o rominca de nora, raspunde-mi te rog

| leonardo a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, a mea!

| moonlight_4210 a răspuns:

Leonardo a spus ca stie o soacra cu simtul umorului, poate imi face si mie cunostinta happy

| moonlight_4210 a răspuns:

Leonardo, sa imi faci si mie cunostinta cu ea happy

| prototype_9748 a răspuns:

Hahah ce intrebare buna laughing laughing ...sincer nu exista